| Názov školy | Odborné učilište internátne, Palárikova 1603/2, 069 01 Snina |
| Adresa školy | Palárikova 1603/2, 069 01 Snina |
| Telefón | +421 x 057 7625337 |
| skola@ouisnina.svcmi.sk | |
| Zriaďovateľ | Krajský školský úrad v Prešove |
| Priezvisko, meno | Telefón | Služ. mobil | ||
|---|---|---|---|---|
| Riaditeľ | PaedDr. Jana Kandríková | |||
| ZRŠ | ||||
| ZRŠ | ||||
| ZRŠ |
| Titl., priezvisko, meno | Kontakt | |
|---|---|---|
| predseda | ||
| pedagogickí zamestnanci | ||
| ostatní zamestnanci | ||
| zástupcovia rodičov | ||
| zástupca zriaďovateľa | ||
| iní |
| Názov MZ a PK | Vedúci | Zastúpenie predmetov | Poznámka |
|---|
Počet žiakov školy: 88
Počet tried: 12
Podrobnejšie informácie:| Trieda | Počet žiakov | z toho ŠVVP |
|---|---|---|
| 1.A | 7 | |
| 1.B | 6 | |
| 1.D | 9 | |
| 1.E | 5 | |
| 2.A | 9 | |
| 2.B | 6 | |
| 2.C | 8 | |
| 2.D | 4 | |
| 3.A | 0 | |
| 3.B | 0 | |
| 3.C | 0 | |
| 3.D | 0 |
| Gym 8.roč | Gym 6.roč | Gym 4.roč | SOŠ | SOU | OU | Iné | Spolu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| prihlásení | ||||||||
| prijatí | ||||||||
| % úspešnosti |
| Trieda | EaO | ETV | KaKS | MAT | MTR | NBV | OBV | OBM | OSaZ | ODK | OV | ODM | PB | SJaL | Spr |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.A | 1,43 | 1,43 | 1,57 | 1,71 | 1,57 | 1,86 | 1,29 | 1,00 | |||||||
| 1.B | 1,63 | 1,13 | 1,63 | 1,88 | 1,25 | ||||||||||
| 1.D | 1,56 | 1,67 | 1,56 | 2,00 | 2,11 | 1,89 | 1,30 | ||||||||
| 1.E | 1,80 | 1,40 | 1,80 | 2,20 | 1,80 | 2,00 | 1,40 | ||||||||
| 2.A | 1,22 | 1,22 | 1,22 | 1,44 | 1,11 | ||||||||||
| 2.B | 1,00 | 1,29 | 1,00 | 2,00 | 1,29 | 1,29 | 1,00 | ||||||||
| 2.C | 2,25 | 2,50 | 1,25 | 1,25 | 1,00 | 2,00 | 1,00 | ||||||||
| 2.D | 1,75 | 1,75 | 1,00 | 1,50 | 1,25 | 1,50 | 1,00 | ||||||||
| 3.A | 1,89 | 1,89 | 2,22 | 2,11 | 2,11 | 2,67 | 2,00 | 1,00 | |||||||
| 3.B | 1,13 | 1,25 | 1,25 | 1,63 | 1,50 | 1,38 | 1,50 | 1,00 | |||||||
| 3.C | 1,40 | 1,40 | 2,00 | 2,00 | 1,80 | 1,00 | |||||||||
| 3.D | 2,38 | 1,88 | 1,38 | 2,88 | 2,00 | 2,50 | 1,88 | 2,38 | 2,13 |
| Trieda | STE | STK | SaZ | SUR | TK | TECH | TOP | TV | VYŽ | ZaM | ZPV | ZaS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.A | 1,71 | 1,57 | ||||||||||
| 1.B | 1,50 | 1,88 | 1,75 | 1,13 | 1,88 | |||||||
| 1.D | 2,11 | 1,22 | ||||||||||
| 1.E | 1,80 | 1,80 | 1,60 | |||||||||
| 2.A | 1,78 | 1,78 | 1,22 | 1,22 | 1,67 | |||||||
| 2.B | 1,71 | 1,00 | ||||||||||
| 2.C | 2,38 | 1,00 | ||||||||||
| 2.D | 1,75 | 1,50 | 1,25 | |||||||||
| 3.A | 2,11 | 1,22 | ||||||||||
| 3.B | 1,63 | 1,25 | ||||||||||
| 3.C | 1,20 | 1,00 | 1,40 | 1,20 | ||||||||
| 3.D | 2,25 | 2,13 |
| Trieda | Počet | Vyznamenaní | Veľmi dobre | Prospeli | Neprospeli | Neklasifikovaní | Správanie 2 | Správanie 3 | Správanie 4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.A | 7 | 5 | 0 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 1.B | 6 | 4 | 2 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 1.D | 9 | 3 | 3 | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 1.E | 5 | 3 | 1 | 5 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| 2.A | 9 | 5 | 2 | 9 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2.B | 6 | 3 | 1 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2.C | 8 | 2 | 4 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2.D | 4 | 3 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 3.A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 3.B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 3.C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 3.D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trieda | Počet | Zamešk. hod. | Zam. na žiaka | Ospravedlnené | Ospr. na žiaka | Neospravedlnené | Neosp. na žiaka |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.A | 7 | 292 | 41,71 | 281 | 40,14 | 11 | 1,57 |
| 1.B | 6 | 962 | 160,33 | 939 | 156,50 | 23 | 3,83 |
| 1.D | 9 | 1210 | 1136 | 74 | |||
| 1.E | 5 | 855 | 171,00 | 580 | 116,00 | 275 | 55,00 |
| 2.A | 9 | 1190 | 132,22 | 1143 | 127,00 | 47 | 5,22 |
| 2.B | 6 | 1046 | 174,33 | 1000 | 166,67 | 46 | 7,67 |
| 2.C | 8 | 529 | 66,13 | 501 | 62,63 | 28 | 3,50 |
| 2.D | 4 | 1134 | 283,50 | 1013 | 253,25 | 121 | 30,25 |
| 3.A | 0 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| 3.B | 0 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| 3.C | 0 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| 3.D | 0 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Názov | Počet žiakov | Úspešnosť v % | Iný údaj o úspešnosti |
|---|---|---|---|
| Monitor SJL | |||
| Monitor MAT |
| Trieda | Študijný (učebný) odbor | Zameranie |
|---|---|---|
| 1.A | 04 obuvnícka montáž | |
| 1.B | 03 výroba cukroviniek | |
| 1.D | 03 murárske práce | |
| 1.E | 01 šitie odevov v odevnej konfekcii | |
| 2.A | 03 výroba cukroviniek | |
| 2.B | 01 šitie odevov v odevnej konfekcii | |
| 2.C | 10 maliarske a natieračské práce | |
| 2.D | 03 murárske práce | |
| 3.A | 04 obuvnícka montáž | |
| 3.B | 01 šitie odevov v odevnej konfekcii | |
| 3.C | 06 oprava poľnohospodárskych strojov | |
| 3.D | 03 murárske práce |
| Predmet | Ročník | Počet skupín | Počet hodín týždenne |
|---|
| Učebný variant | Trieda | Predmet | Počet hodín v týždni |
|---|
| Pracovný pomer | Počet pedag. prac. | Počet nepedag. prac. | Počet úväzkov pedag. prac. | Počet úväzkov nepedag. prac. |
|---|---|---|---|---|
| TPP | ||||
| DPP | ||||
| Znížený úväzok | ||||
| ZPS | ||||
| Na dohodu |
| počet | nekvalifikovaných | kvalifikovaných | spolu |
|---|---|---|---|
| učiteľov | |||
| vychovávateľov | |||
| asistentov učiteľa | |||
| spolu |
| Trieda | Predmet | Počet hodín týždenne |
|---|
| Ďalšie vzdelávanie | Počet absolventov | Počet študujúcich |
|---|---|---|
| 1.kvalifikačná skúška | ||
| 2.kvalifikačná skúška | ||
| štúdium školského manažmentu | ||
| špecializačné inovačné štúdium | ||
| špecializačné kvalifikačné | ||
| postgraduálne | ||
| doplňujúce pedagogické | ||
| vysokoškolské pedagogické | ||
| vysokoškolské nepedagogické |
| Názov súťaže | Počet žiakov | okr. kolo | kraj. kolo | národ. kolo | medzinár. kolo |
|---|
Projekty, do ktorých je škola zapojená, ich zameranie, stručná charakteristika
A) Dlhodobé B) Krátkodobé C) V školskom roku 2006/2007 boli školou vypracované projekty:Dátum poslednej inšpekčnej kontroly:
Druh inšpekcie:
Ak bola inšpekcia vykonaná v šk. roku 2006/2007, uveďte predmety a oblasti (riadenie, proces, podmienky), v ktorých bola dosiahnutá úroveň:
- veľmi dobrá
- dobrá
- priemerná
- málo vyhovujúca
- nevyhovujúca
- kľúčové pozitívne stránky školy
- oblasti vyžadujúce zlepšenie
V súvislosti so zabezpečením výchovnovzdelávacieho procesu uviesť hodnotenie
- priestorov školy (učebne, odborné učebne, telocvične, ihriská, školská jedáleň a pod.)
- zabezpečenie výučby učebnými pomôckami
- stručnú analýzu súčasného stavu
- potreby a pripravované plány
1. Dotácie zo štátneho rozpočtu na žiakov
...
2. Príspevky na čiastočnú úhradu nákladov spojených s hmotným zabezpečením školy od rodičov alebo inej osoby, ktorá má voči žiakovi vyživovaciu povinnosť
...
3. Finančné prostriedky prijaté za vzdelávacie poukazy a spôsob ich použitia v členení podľa financovaných aktivít
...
4. Finančné prostriedky získané od rodičov alebo zákonných zástupcov žiakov, právnických osôb alebo fyzických osôb a spôsob ich použitia v členení podľa finančných aktivít
...
5. Iné finančné prostriedky získané podľa osobitných predpisov
Oblasti, v ktorých škola dosahuje dobré výsledky:
Oblasti, v ktorých sú nedostatky a treba úroveň výchovy a vzdelávania zlepšiť:
Návrh opatrení:
| Názov záujmového krúžku | Počet detí | Počet skupín |
|---|---|---|
| Aerobic | 6 | |
| Cykloturistický | 10 | |
| Počítačový | 26 | |
| Spevácko - tanečný | 10 | |
| Šikovných rúk a výtvarný | 1 | |
| Športový | 16 |
Vypracoval: PaedDr. Jana Kandríková
V Snine, 21. februára 2008
Správa prerokovaná v pedagogickej rade dňa:
Powered by aSc EduPage