Navigácia

Navigácia

Zoznam učiteľov

 
 
Mgr. Martina Bojkunová BOJ Rozvrh
Triedna učiteľka: 3.A
 
 
Mgr. Magdaléna Burdová BU Rozvrh
majsterka OV, SŠI Snina
 
 
Vladimír Cihra CI Rozvrh
majster OV, SŠI Snina
 
 
Mgr. Štefánia Cudnáková CS Rozvrh
majsterka OV, SŠI Snina
 
 
Martina Curková Curková pedagogická asistentka
 
 
Gabriela Curová CU Rozvrh
majsterka OV, SŠI Snina
Triedna učiteľka: III.D
 
 
Ján Dovhun DO Rozvrh
majster OV, SŠI Snina
Triedny učiteľ: II.C
Zástupca v triede: II.C
 
 
Ing. Valéria Geľová GE Rozvrh
učiteľka OP, SŠI Snina
Triedna učiteľka: I.A
 
 
Ľubomír Gic Gic vychovávateľ
 
 
Marek Harakaľ HA Rozvrh
majster OV, SŠI Snina
Triedny učiteľ: II.C
 
 
Mgr. Lucia Holubová HOL Triedna učiteľka: 1. skupina
 
 
Martina Holubová Holubová pedagogická asistentka
 
 
Mgr. Darina Chmeliarová Chmeliarová vychovávateľka
 
 
Mgr. Tomáš Kandrik KAN Rozvrh
Triedny učiteľ: 7.A
 
 
PaedDr. Jana Kandriková KJ Rozvrh
riaditeľka
 
 
Mária Karaščáková pedagogická asistentka
 
 
Mária Karaščáková vychovávateľka v ŠKD
 
 
Jozef Karľa KA Rozvrh
hlavný majster OV
 
 
Mária Karľová KM Rozvrh
majsterka OV, SŠI Snina
Triedna učiteľka: III.A
 
 
Maroš Keleman KE Rozvrh
majster OV, SŠI Snina
 
 
Mgr. Katarína Kopčáková KK Rozvrh
učiteľka OP, SŠI Snina
Triedna učiteľka: II.A
 
 
Dana Koškovská pedagogická asistentka
 
 
Dana Koškovská vychovávateľka v ŠKD
 
 
Ing. Mária Koťová KO Rozvrh
majsterka OV, SŠI Snina
Triedna učiteľka: II.B
 
 
Viliam Kozej Kozej vedúci vychovávateľ
 
 
Mgr. Zuzana Legdanová pedagogická asistentka
 
 
Mgr. Katarína Lojková CIN Rozvrh
Triedna učiteľka: 7.B
 
 
PaedDr. Jozef Makaj MA Rozvrh
zástupca
 
 
Juliana Mariničová MJ Rozvrh
majsterka OV, SŠI Snina
Triedna učiteľka: I.B
 
 
Mgr. Gabriel Mikula MIK Rozvrh
Triedny učiteľ: 5.A
 
 
Mgr. Jana Mikulová MKL Rozvrh
Triedna učiteľka: 6.B
 
 
Vilma Oláhová pedagogická asistentka
 
 
Mgr. Slávka Olachová OL Rozvrh
majsterka OV, SŠI Snina
Triedna učiteľka: III.B
 
 
Mgr. Martina Pacolová pedagogická asistentka
 
 
Mgr. Anna Rudová asistentka učiteľa pre žiakov so ZZ
Zástupca v triede: 1. skupina
 
 
Mgr. Mária Savková SAV Rozvrh
Triedna učiteľka: 8.A
 
 
Ing. Ivan Sičák SI Rozvrh
učiteľ OP, SŠI Snina
Triedny učiteľ: III.C
 
 
Ing. Xénia Sičáková SX Rozvrh
učiteľka VVP a OP, SŠI Snina
Triedna učiteľka: I.P
Triedna učiteľka: II.P
Triedna učiteľka: III.P
 
 
Mgr. Silvia Sivčová pedagogická asistentka
 
 
Jaroslav Sochanič SO Rozvrh
majster OV, SŠI Snina
 
 
Bc. Vladimír Sochanič Sochanič v. vychovávateľ
 
 
Mgr. Marta Ščerbáková ŠČE Rozvrh
Triedna učiteľka: 3.B
 
 
Mgr. Ľuboš Turčík TUR Rozvrh
Triedny učiteľ: 8.A
Zástupca v triede: 8.A
 
 
Ing. Vladimír Valalik VA Rozvrh
učiteľ OP, SŠI Snina
Triedny učiteľ: I.C

© aScAgenda 2024.0.1457 agenda.skoly.org Stránka aktualizovaná: 02.07.2024

Voľné miesta na našej škole

Kontakt

  • Spojená škola internátna, Palárikova 1602/1, 069 01 Snina
    Palárikova 1602/1
  • škola sekretariát: +421 57 762 53 37

    zástupca riaditeľky pre ŠZŠI:
    +421 905 713 732

Mapa

Fotogaléria