| Názov školy | Odborné učilište internátne, Palárikova 1602/1, 069 01 Snina |
| Adresa školy | Palárikova 1602/1, 069 01 Snina |
| Telefón | +421 x 057 7625337 |
| ouisnina@stonline.sk | |
| WWW stránka | 10919435.edupage.org |
| Zriaďovateľ | Krajský školský úrad v Prešove |
| Priezvisko, meno | Telefón | Služ. mobil | ||
|---|---|---|---|---|
| Riaditeľ | PaedDr. Jana Kandriková | |||
| ZRŠ | ||||
| ZRŠ | ||||
| ZRŠ |
| Titl., priezvisko, meno | Kontakt | |
|---|---|---|
| predseda | ||
| pedagogickí zamestnanci | ||
| ostatní zamestnanci | ||
| zástupcovia rodičov | ||
| zástupca zriaďovateľa | ||
| iní |
Počet žiakov školy: 95
Počet tried: 17
Podrobnejšie informácie:
| Trieda | Počet žiakov | z toho ŠVVP |
|---|---|---|
| 1.A | 6 | |
| 1.B | 9 | |
| 1.C | 11 | |
| 1.D | 7 | |
| 1.E | 5 | |
| Prípravný ročník | 6 | |
| 2.A | 6 | |
| 2.B | 6 | |
| 2.C | 6 | |
| 2.D | 3 | |
| 2.E | 5 | |
| 2.F | 4 | |
| 3.A | 0 | |
| 3.B | 1 | |
| 3.C | 0 | |
| 3.D | 0 | |
| 3.E | 0 |
Počet prihlásených žiakov na prijímacie skúšky: súčet / počet dievčat
Počet žiakov prijatých bez prijímacej skúšky: súčet / počet dievčat
Počet žiakov prijatých po úspešnom absolvovaní prijímacích skúšok: súčet / počet dievčat
Počet zapísaných prvákov k 30.6.2009: súčet / počet dievčat
Skutočný počet žiakov 1.ročníka k 15.9.2009: súčet / počet dievčat
| Gym 8.roč | Gym 6.roč | Gym 4.roč | SOŠ | SOU | OU | Iné | Spolu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| prihlásení | ||||||||
| prijatí | ||||||||
| % úspešnosti |
| Trieda | ANJ | BIO | BCL | EOR | ETV | HGA | KLE | KKS | MAT | MTE | MAY | MOD | NBV | OBV | OBM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.A | 1,67 | 1,5 | |||||||||||||
| 1.B | 2,67 | 1,78 | 1,56 | ||||||||||||
| 1.C | 2,18 | 1,7 | 2,18 | ||||||||||||
| 1.D | 2 | 2,14 | 1,86 | ||||||||||||
| 1.E | 1,8 | 1 | 1,8 | 1,2 | |||||||||||
| Prípravný ročník | 1,17 | 1,67 | 1,5 | 1,33 | |||||||||||
| 2.A | 1,83 | 1,17 | |||||||||||||
| 2.B | 2 | 1,8 | 1,4 | ||||||||||||
| 2.C | 1,33 | 1,5 | |||||||||||||
| 2.D | 1 | 1,33 | 1,67 | ||||||||||||
| 2.E | 2 | 2 | 1,6 | ||||||||||||
| 2.F | 1 | 1 | |||||||||||||
| 3.A | 1,29 | 1,29 | 1,29 | ||||||||||||
| 3.B | |||||||||||||||
| 3.C | 2 | 1,8 | 1,8 | ||||||||||||
| 3.D | 2,5 | 2,5 | 2,5 | ||||||||||||
| 3.E | 1,5 | 1 | 1,5 | 1,25 |
| Trieda | OSZ | ODK | OVY | ODM | OAO | PTN | PVY | PRB | PPS | PSY | SJL | SPR | SBN | STK | STO |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.A | 1,83 | 2 | 1,5 | 1,17 | |||||||||||
| 1.B | 2,56 | 2,56 | 2,56 | 1,67 | |||||||||||
| 1.C | 2,2 | 2 | 2,1 | 1,45 | 2,4 | ||||||||||
| 1.D | 1,71 | 2,71 | 2 | 1 | |||||||||||
| 1.E | 1 | 1,8 | 1,6 | 1,4 | |||||||||||
| Prípravný ročník | 1,67 | 1,83 | 1 | ||||||||||||
| 2.A | 1,33 | 2 | 1,67 | 1 | |||||||||||
| 2.B | 2,83 | 1,8 | 2,33 | 1,33 | |||||||||||
| 2.C | 1,33 | 2,33 | 1 | ||||||||||||
| 2.D | 1,33 | 1,67 | 1,33 | 1 | 2 | ||||||||||
| 2.E | 2 | 1,2 | 2,6 | 1,2 | |||||||||||
| 2.F | 1 | 1,25 | 1,25 | 1,25 | 1,5 | ||||||||||
| 3.A | 1,57 | 1,71 | 1,14 | ||||||||||||
| 3.B | 3 | 3 | |||||||||||||
| 3.C | 2,2 | 2 | 1,4 | ||||||||||||
| 3.D | 2,25 | 1,75 | 1 | ||||||||||||
| 3.E | 1,25 | 1,5 | 1,25 | 1 |
| Trieda | STZ | SRM | SRF | SUR | SYV | TK | TEC | TOP | TEV | VYR | VYW | ZAM | ZOR | ZPV | ZAS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.A | 1,67 | 1,83 | 2,33 | 1,33 | |||||||||||
| 1.B | 2,67 | 2,33 | 3,67 | ||||||||||||
| 1.C | 2 | 1,09 | |||||||||||||
| 1.D | 2,71 | 1,29 | |||||||||||||
| 1.E | 2 | 1 | |||||||||||||
| Prípravný ročník | 1,67 | 1 | |||||||||||||
| 2.A | 1,5 | 2 | 1,5 | 1,17 | |||||||||||
| 2.B | 2,4 | 1,5 | |||||||||||||
| 2.C | 1,67 | 1 | 1,67 | 1,33 | |||||||||||
| 2.D | 1,67 | 1 | |||||||||||||
| 2.E | 2,8 | 1,6 | |||||||||||||
| 2.F | 1,25 | 1,5 | 1,25 | 1 | |||||||||||
| 3.A | 1,71 | 2 | 1,14 | 1,86 | |||||||||||
| 3.B | |||||||||||||||
| 3.C | 2,2 | 1,2 | 2,6 | 1,8 | |||||||||||
| 3.D | 1,5 | 3,25 | 2,5 | ||||||||||||
| 3.E | 1,5 | 1,75 | 2 |
| Trieda | ZZ |
|---|---|
| 1.A | |
| 1.B | |
| 1.C | |
| 1.D | |
| 1.E | |
| Prípravný ročník | |
| 2.A | |
| 2.B | |
| 2.C | |
| 2.D | |
| 2.E | |
| 2.F | |
| 3.A | |
| 3.B | |
| 3.C | |
| 3.D | |
| 3.E |
| Trieda | Počet | Vyznamenaní | Veľmi dobre | Prospeli | Neprospeli | Neklasifikovaní | Správanie 2 | Správanie 3 | Správanie 4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.A | 6 | 3 | 1 | 6 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 1.B | 9 | 1 | 0 | 7 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 |
| 1.C | 11 | 5 | 2 | 10 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 |
| 1.D | 7 | 2 | 2 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 1.E | 5 | 3 | 1 | 5 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| Prípravný ročník | 6 | 0 | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2.A | 6 | 4 | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2.B | 6 | 1 | 1 | 5 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 2.C | 6 | 3 | 2 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2.D | 3 | 2 | 1 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2.E | 5 | 1 | 3 | 5 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2.F | 4 | 3 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| 3.A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 3.B | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 3.C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 3.D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 3.E | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trieda | Počet | Zamešk. hod. | Zam. na žiaka | Ospravedlnené | Ospr. na žiaka | Neospravedlnené | Neosp. na žiaka |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.A | 6 | 1234 | 205,67 | 1221 | 203,50 | 13 | 2,17 |
| 1.B | 9 | 2637 | 1567 | 1070 | |||
| 1.C | 11 | 1873 | 1612 | 261 | |||
| 1.D | 7 | 1072 | 1005 | 67 | |||
| 1.E | 5 | 1372 | 274,40 | 1086 | 217,20 | 286 | 57,20 |
| Prípravný ročník | 6 | 225 | 37,50 | 225 | 37,50 | 0 | 0,00 |
| 2.A | 6 | 1159 | 1144 | 15 | |||
| 2.B | 6 | 737 | 634 | 103 | |||
| 2.C | 6 | 895 | 149,17 | 769 | 128,17 | 126 | 21,00 |
| 2.D | 3 | 910 | 303,33 | 705 | 235,00 | 205 | 68,33 |
| 2.E | 5 | 1016 | 203,20 | 952 | 190,40 | 64 | 12,80 |
| 2.F | 4 | 1306 | 326,50 | 739 | 184,75 | 567 | 141,75 |
| 3.A | 0 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| 3.B | 1 | 122 | 122 | 0 | |||
| 3.C | 0 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| 3.D | 0 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| 3.E | 0 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Názov | Počet žiakov | Úspešnosť v % | Iný údaj o úspešnosti |
|---|---|---|---|
| Monitor SJL | |||
| Monitor MAT |
| Trieda | Študijný (učebný) odbor | Zameranie |
|---|---|---|
| 1.A | 2985 2 cukrárska výroba | |
| 1.B | 3178 2 výroba konfekcie | šitie odevov v odevnej konfekcii |
| 1.C | 3686 2 stavebná výroba | murárske práce |
| 1.D | 3686 2 stavebná výroba | maliarske a natieračské práce |
| 1.E | 5592 2 opatrovateľská starostlivosť | v zariadeniach sociálnej starostlivosti a v zdravotníctve |
| Prípravný ročník | ||
| 2.A | 2985 2 cukrárska výroba | |
| 2.B | 3178 2 výroba konfekcie | šitie odevov v odevnej konfekcii |
| 2.C | 4572 2 poľnohospodárska výroba | oprava poľnohospodárskych strojov |
| 2.D | 3686 2 stavebná výroba | murárske práce |
| 2.E | 3686 2 stavebná výroba | maliarske a natieračské práce |
| 2.F | 5592 2 opatrovateľská starostlivosť | v zariadeniach sociálnej starostlivosti a v zdravotníctve |
| 3.A | 2982 2 potravinárska výroba | cukrárenskú výrobu |
| 3.B | 3178 2 výroba konfekcie | šitie odevov v odevnej konfekcii |
| 3.C | 4572 2 poľnohospodárska výroba | oprava poľnohospodárskych strojov |
| 3.D | 6491 2 obchodná prevádzka | príprava jedál |
| 3.E | 3686 2 stavebná výroba | stavebné stolárstvo |
| Predmet | Ročník | Počet skupín | Počet hodín týždenne |
|---|
| Učebný variant | Trieda | Predmet | Počet hodín v týždni |
|---|
| Pracovný pomer | Počet pedag. prac. | Počet nepedag. prac. | Počet úväzkov pedag. prac. | Počet úväzkov nepedag. prac. |
|---|---|---|---|---|
| TPP | ||||
| DPP | ||||
| Znížený úväzok | ||||
| ZPS | ||||
| Na dohodu |
| počet | nekvalifikovaných | kvalifikovaných | spolu |
|---|---|---|---|
| učiteľov | |||
| vychovávateľov | |||
| asistentov učiteľa | |||
| spolu |
| Trieda | Predmet | Počet hodín týždenne |
|---|
| Ďalšie vzdelávanie | Počet absolventov | Počet študujúcich |
|---|---|---|
| 1.kvalifikačná skúška | ||
| 2.kvalifikačná skúška | ||
| štúdium školského manažmentu | ||
| špecializačné inovačné štúdium | ||
| špecializačné kvalifikačné | ||
| postgraduálne | ||
| doplňujúce pedagogické | ||
| vysokoškolské pedagogické | ||
| vysokoškolské nepedagogické |
| Názov súťaže | Počet žiakov | okr. kolo | kraj. kolo | národ. kolo | medzinár. kolo |
|---|
Projekty, do ktorých je škola zapojená, ich zameranie, stručná charakteristika
A) Dlhodobé B) Krátkodobé C) V školskom roku 2009/2010 boli školou vypracované projekty:Dátum poslednej inšpekčnej kontroly:
Druh inšpekcie:
Ak bola inšpekcia vykonaná v šk. roku 2009/2010, uveďte predmety a oblasti (riadenie, proces, podmienky), v ktorých bola dosiahnutá úroveň:
- veľmi dobrá
- dobrá
- priemerná
- málo vyhovujúca
- nevyhovujúca
- kľúčové pozitívne stránky školy
- oblasti vyžadujúce zlepšenie
V súvislosti so zabezpečením výchovnovzdelávacieho procesu uviesť hodnotenie
- priestorov školy (učebne, odborné učebne, telocvične, ihriská, školská jedáleň a pod.)
- zabezpečenie výučby učebnými pomôckami
- stručnú analýzu súčasného stavu
- potreby a pripravované plány
1. Dotácie zo štátneho rozpočtu na žiakov
...
2. Príspevky na čiastočnú úhradu nákladov spojených s hmotným zabezpečením školy od rodičov alebo inej osoby, ktorá má voči žiakovi vyživovaciu povinnosť
...
3. Finančné prostriedky prijaté za vzdelávacie poukazy a spôsob ich použitia v členení podľa financovaných aktivít
...
4. Finančné prostriedky získané od rodičov alebo zákonných zástupcov žiakov, právnických osôb alebo fyzických osôb a spôsob ich použitia v členení podľa finančných aktivít
...
5. Iné finančné prostriedky získané podľa osobitných predpisov
Oblasti, v ktorých škola dosahuje dobré výsledky:
Oblasti, v ktorých sú nedostatky a treba úroveň výchovy a vzdelávania zlepšiť:
Návrh opatrení:
| Názov záujmového krúžku | Počet detí | Počet skupín |
|---|---|---|
| Anglický jazyk | 13 | |
| Počítačový | 59 | |
| Spevácko - tanečný | 14 | |
| Stolnotenisový | 7 | |
| Šikovných rúk a výtvarný | 7 | |
| Športový | 13 |
Vypracoval: PaedDr. Jana Kandriková
V Snine, 22. októbra 2010
Správa prerokovaná v pedagogickej rade dňa:
Powered by aSc EduPage