| Názov školy | Odborné učilište internátne, Palárikova 1602/1, 069 01 Snina |
| Adresa školy | Palárikova 1603/2, 069 01 Snina |
| Telefón | +421 x 057 7625337 |
| ouisnina@stonline.sk | |
| WWW stránka | ouisnina.edupage.org |
| Zriaďovateľ |
| Priezvisko, meno | Telefón | Služ. mobil | ||
|---|---|---|---|---|
| Riaditeľ | PaedDr. Jana Kandriková | |||
| ZRŠ | ||||
| ZRŠ | ||||
| ZRŠ |
| Titl., priezvisko, meno | Kontakt | |
|---|---|---|
| predseda | ||
| pedagogickí zamestnanci | ||
| ostatní zamestnanci | ||
| zástupcovia rodičov | ||
| zástupca zriaďovateľa | ||
| iní |
| Názov MZ a PK | Vedúci | Zastúpenie predmetov | Poznámka |
|---|
Počet žiakov školy: 93
Počet tried: 18
Podrobnejšie informácie:| Trieda | Počet žiakov | z toho ŠVVP |
|---|---|---|
| PR | 5 | |
| 1.A | 7 | |
| 1.B | 7 | |
| 1.C | 7 | |
| 1.D | 5 | |
| 1.E | 5 | |
| 1.F | 7 | |
| 2.A | 5 | |
| 2.B | 4 | |
| 2.C | 9 | |
| 2.D | 5 | |
| 2.E | 3 | |
| 3.A | 0 | |
| 3.B | 0 | |
| 3.C | 0 | |
| 3.D | 0 | |
| 3.E | 0 | |
| 3.F | 0 |
| Gym 8.roč | Gym 6.roč | Gym 4.roč | SOŠ | SOU | OU | Iné | Spolu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| prihlásení | ||||||||
| prijatí | ||||||||
| % úspešnosti |
| Trieda | ANJ | BIO | BCL | EOR | ETV | HGA | KLE | KKS | MAT | MTE | MAY | MOD | NBV | OBV | OBM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| PR | 2,4 | 2 | 2,2 | 2 | |||||||||||
| 1.A | 2 | 1,71 | 1,14 | 1,29 | |||||||||||
| 1.B | 1,43 | 1,57 | 1,43 | ||||||||||||
| 1.C | 2,57 | 3,14 | |||||||||||||
| 1.D | 1,6 | 2,6 | 2,6 | ||||||||||||
| 1.E | 1,4 | 2,4 | 1,4 | ||||||||||||
| 1.F | 1,29 | 1 | |||||||||||||
| 2.A | 1,2 | 1,2 | |||||||||||||
| 2.B | 1,75 | 2 | 1,5 | ||||||||||||
| 2.C | 1,88 | 2 | 1,63 | ||||||||||||
| 2.D | 2 | 1,6 | 1,2 | ||||||||||||
| 2.E | 1,33 | 1 | |||||||||||||
| 3.A | 1,2 | 1,4 | 1,8 | ||||||||||||
| 3.B | 1,17 | 1,83 | 1,5 | 1,5 | |||||||||||
| 3.C | 1,6 | 1,4 | 1,4 | ||||||||||||
| 3.D | 1 | 1 | 2,5 | 2 | |||||||||||
| 3.E | 2,25 | 2 | 1,75 | 2 | |||||||||||
| 3.F | 1 | 1,5 | 1,5 | 1,5 |
| Trieda | OSZ | ODK | OVY | ODM | OAO | PTN | PVY | PRB | PPS | PSY | SJL | SPR | SBN | STK | STO |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| PR | 2,8 | 2,2 | 1 | ||||||||||||
| 1.A | 1,57 | 1,57 | 1 | ||||||||||||
| 1.B | 1,86 | 1,57 | 1,43 | 1 | |||||||||||
| 1.C | 1,67 | 2,67 | 2,57 | 1,86 | |||||||||||
| 1.D | 1,6 | 1,75 | 1,6 | 1,8 | 2,6 | ||||||||||
| 1.E | 1,2 | 1,4 | 2,6 | 1 | |||||||||||
| 1.F | 1,71 | 1,86 | 1,86 | 1,14 | |||||||||||
| 2.A | 1,2 | 1,8 | 1,6 | 1 | |||||||||||
| 2.B | 3 | 2,5 | 1,75 | 1 | |||||||||||
| 2.C | 2 | 2,13 | 2 | 1,33 | 1,88 | ||||||||||
| 2.D | 1,6 | 1,8 | 2,6 | 1,2 | |||||||||||
| 2.E | 1 | 1,33 | 1 | 1,67 | 1 | ||||||||||
| 3.A | 2,4 | 1,4 | 1 | ||||||||||||
| 3.B | 3 | 1,83 | 1,83 | 1,33 | |||||||||||
| 3.C | 1,8 | 1,6 | 1 | ||||||||||||
| 3.D | 1 | 2 | 1 | 2 | 1,5 | 2,5 | |||||||||
| 3.E | 1,5 | 1 | 2,25 | 1 | 1,75 | ||||||||||
| 3.F | 1,5 | 1 | 1,5 | 1 |
| Trieda | STZ | SRM | SRF | SUR | SYV | TK | TEC | TOP | TEV | VYR | VYW | ZAM | ZOR | ZPV | ZAS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| PR | 2,4 | 1,4 | |||||||||||||
| 1.A | 1,43 | 1,86 | 1 | ||||||||||||
| 1.B | 2,14 | 2 | 1,29 | ||||||||||||
| 1.C | 2,17 | 2,17 | 1,67 | 2,17 | |||||||||||
| 1.D | 2,2 | 1,2 | |||||||||||||
| 1.E | 2,4 | 2,2 | 1,2 | ||||||||||||
| 1.F | 1,86 | 2 | 1,43 | ||||||||||||
| 2.A | 1,4 | 1,8 | 1,8 | 1 | |||||||||||
| 2.B | 2,5 | 2 | |||||||||||||
| 2.C | 1,75 | 1 | |||||||||||||
| 2.D | 1,8 | 1,2 | |||||||||||||
| 2.E | 1,33 | 1 | |||||||||||||
| 3.A | 1,6 | 1,8 | 1 | 1,6 | |||||||||||
| 3.B | 2,5 | 1,17 | |||||||||||||
| 3.C | 1,6 | 1 | 1,4 | 1,4 | |||||||||||
| 3.D | 1 | ||||||||||||||
| 3.E | 2,25 | 1,75 | |||||||||||||
| 3.F | 1,5 | 1 | 1,5 |
| Trieda | ZZ |
|---|---|
| PR | |
| 1.A | |
| 1.B | |
| 1.C | |
| 1.D | |
| 1.E | |
| 1.F | |
| 2.A | |
| 2.B | |
| 2.C | |
| 2.D | |
| 2.E | |
| 3.A | |
| 3.B | |
| 3.C | |
| 3.D | |
| 3.E | |
| 3.F |
| Trieda | Počet | Vyznamenaní | Veľmi dobre | Prospeli | Neprospeli | Neklasifikovaní | Správanie 2 | Správanie 3 | Správanie 4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| PR | 5 | 0 | 0 | 4 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 1.A | 7 | 4 | 2 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 1.B | 7 | 4 | 1 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 1.C | 7 | 0 | 2 | 6 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 |
| 1.D | 5 | 2 | 0 | 4 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 |
| 1.E | 5 | 3 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 1.F | 7 | 4 | 1 | 7 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2.A | 5 | 4 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2.B | 4 | 2 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2.C | 9 | 4 | 2 | 8 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 2.D | 5 | 1 | 2 | 5 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2.E | 3 | 3 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 3.A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 3.B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 3.C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 3.D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 3.E | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 3.F | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trieda | Počet | Zamešk. hod. | Zam. na žiaka | Ospravedlnené | Ospr. na žiaka | Neospravedlnené | Neosp. na žiaka |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| PR | 5 | 1312 | 262,40 | 1310 | 262,00 | 2 | 0,40 |
| 1.A | 7 | 156 | 22,29 | 156 | 22,29 | 0 | 0,00 |
| 1.B | 7 | 653 | 93,29 | 618 | 88,29 | 35 | 5,00 |
| 1.C | 7 | 1387 | 1120 | 267 | |||
| 1.D | 5 | 1076 | 719 | 357 | |||
| 1.E | 5 | 271 | 54,20 | 268 | 53,60 | 3 | 0,60 |
| 1.F | 7 | 1238 | 176,86 | 1121 | 160,14 | 117 | 16,71 |
| 2.A | 5 | 662 | 132,40 | 653 | 130,60 | 9 | 1,80 |
| 2.B | 4 | 772 | 193,00 | 752 | 188,00 | 20 | 5,00 |
| 2.C | 9 | 1138 | 984 | 154 | |||
| 2.D | 5 | 586 | 117,20 | 497 | 99,40 | 89 | 17,80 |
| 2.E | 3 | 428 | 142,67 | 428 | 142,67 | 0 | 0,00 |
| 3.A | 0 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| 3.B | 0 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| 3.C | 0 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| 3.D | 0 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| 3.E | 0 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| 3.F | 0 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Názov | Počet žiakov | Úspešnosť v % | Iný údaj o úspešnosti |
|---|---|---|---|
| Monitor SJL | |||
| Monitor MAT |
| Trieda | Študijný (učebný) odbor | Zameranie |
|---|---|---|
| PR | 9996000 prípravný ročník | |
| 1.A | 3291 2 kožiarska výroba | výroba remenárskeho tovaru |
| 1.B | 3178 2 výroba konfekcie | šitie odevov v odevnej konfekcii |
| 1.C | 4572 2 poľnohospodárska výroba | oprava poľnohospodárskych strojov |
| 1.D | 3686 2 stavebná výroba | murárske práce |
| 1.E | 3686 2 stavebná výroba | stavebné stolárstvo |
| 1.F | 6491 2 obchodná prevádzka | práca pri príprave jedál |
| 2.A | 2985 2 cukrárska výroba | |
| 2.B | 3178 2 výroba konfekcie | šitie odevov v odevnej konfekcii |
| 2.C | 3686 2 stavebná výroba | murárske práce |
| 2.D | 3686 2 stavebná výroba | maliarske a natieračské práce |
| 2.E | 5592 2 opatrovateľská starostlivosť | v zariadeniach sociálnej starostlivosti a v zdravotníctve |
| 3.A | 2985 2 cukrárska výroba | |
| 3.B | 3178 2 výroba konfekcie | šitie odevov v odevnej konfekcii |
| 3.C | 4572 2 poľnohospodárska výroba | oprava poľnohospodárskych strojov |
| 3.D | 3686 2 stavebná výroba | murárske práce |
| 3.E | 3686 2 stavebná výroba | maliarske a natieračské práce |
| 3.F | 5592 2 opatrovateľská starostlivosť | v zariadeniach sociálnej starostlivosti a v zdravotníctve |
| Predmet | Ročník | Počet skupín | Počet hodín týždenne |
|---|
| Učebný variant | Trieda | Predmet | Počet hodín v týždni |
|---|
| Pracovný pomer | Počet pedag. prac. | Počet nepedag. prac. | Počet úväzkov pedag. prac. | Počet úväzkov nepedag. prac. |
|---|---|---|---|---|
| TPP | ||||
| DPP | ||||
| Znížený úväzok | ||||
| ZPS | ||||
| Na dohodu |
| počet | nekvalifikovaných | kvalifikovaných | spolu |
|---|---|---|---|
| učiteľov | |||
| vychovávateľov | |||
| asistentov učiteľa | |||
| spolu |
| Trieda | Predmet | Počet hodín týždenne |
|---|
| Ďalšie vzdelávanie | Počet absolventov | Počet študujúcich |
|---|---|---|
| 1.kvalifikačná skúška | ||
| 2.kvalifikačná skúška | ||
| štúdium školského manažmentu | ||
| špecializačné inovačné štúdium | ||
| špecializačné kvalifikačné | ||
| postgraduálne | ||
| doplňujúce pedagogické | ||
| vysokoškolské pedagogické | ||
| vysokoškolské nepedagogické |
| Názov súťaže | Počet žiakov | okr. kolo | kraj. kolo | národ. kolo | medzinár. kolo |
|---|
Projekty, do ktorých je škola zapojená, ich zameranie, stručná charakteristika
A) Dlhodobé B) Krátkodobé C) V školskom roku 2010/2011 boli školou vypracované projekty:Dátum poslednej inšpekčnej kontroly:
Druh inšpekcie:
Ak bola inšpekcia vykonaná v šk. roku 2010/2011, uveďte predmety a oblasti (riadenie, proces, podmienky), v ktorých bola dosiahnutá úroveň:
- veľmi dobrá
- dobrá
- priemerná
- málo vyhovujúca
- nevyhovujúca
- kľúčové pozitívne stránky školy
- oblasti vyžadujúce zlepšenie
V súvislosti so zabezpečením výchovnovzdelávacieho procesu uviesť hodnotenie
- priestorov školy (učebne, odborné učebne, telocvične, ihriská, školská jedáleň a pod.)
- zabezpečenie výučby učebnými pomôckami
- stručnú analýzu súčasného stavu
- potreby a pripravované plány
1. Dotácie zo štátneho rozpočtu na žiakov
...
2. Príspevky na čiastočnú úhradu nákladov spojených s hmotným zabezpečením školy od rodičov alebo inej osoby, ktorá má voči žiakovi vyživovaciu povinnosť
...
3. Finančné prostriedky prijaté za vzdelávacie poukazy a spôsob ich použitia v členení podľa financovaných aktivít
...
4. Finančné prostriedky získané od rodičov alebo zákonných zástupcov žiakov, právnických osôb alebo fyzických osôb a spôsob ich použitia v členení podľa finančných aktivít
...
5. Iné finančné prostriedky získané podľa osobitných predpisov
Oblasti, v ktorých škola dosahuje dobré výsledky:
Oblasti, v ktorých sú nedostatky a treba úroveň výchovy a vzdelávania zlepšiť:
Návrh opatrení:
| Názov záujmového krúžku | Počet detí | Počet skupín | Vedúci |
|---|---|---|---|
| Anglický jazyk | 11 | ||
| Počítačový | 43 | ||
| Spevácko - tanečný | 19 | Ľubomír Gic | |
| Stolnotenisový | 11 | ||
| Šikovných rúk a výtvarný | 6 | ||
| Športový | 17 |
Vypracoval: PaedDr. Jana Kandriková
V Snine, 16. januára 2012
Správa prerokovaná v pedagogickej rade dňa:
Powered by aSc EduPage