| Názov školy | Odborné učilište internátne, Palárikova 1602/1, 069 01 Snina |
| Adresa školy | Palárikova 1602/1, 069 01 Snina |
| Telefón | +421 x 057 7625337 |
| ouisnina@stonline.sk | |
| WWW stránka | ouisnina.edupage.org |
| Zriaďovateľ |
| Priezvisko, meno | Telefón | Služ. mobil | ||
|---|---|---|---|---|
| Riaditeľ | PaedDr. Jana Kandriková | |||
| ZRŠ | ||||
| ZRŠ | ||||
| ZRŠ |
| Titl., priezvisko, meno | Kontakt | |
|---|---|---|
| predseda | ||
| pedagogickí zamestnanci | ||
| ostatní zamestnanci | ||
| zástupcovia rodičov | ||
| zástupca zriaďovateľa | ||
| iní |
| Názov MZ a PK | Vedúci | Zastúpenie predmetov | Poznámka |
|---|
Počet žiakov školy: 99
Počet tried: 17
Podrobnejšie informácie:| Trieda | Počet žiakov | z toho ŠVVP |
|---|---|---|
| PR | 5 | |
| 1.A | 4 | |
| 1.B | 7 | |
| 1.C | 9 | |
| 1.D | 15 | |
| 1.E | 6 | |
| 2.A | 7 | |
| 2.B | 7 | |
| 2.C | 4 | |
| 2.D | 4 | |
| 2.E | 4 | |
| 2.F | 5 | |
| 3.A | 0 | |
| 3.B | 0 | |
| 3.C | 0 | |
| 3.D | 0 | |
| 3.E | 0 |
| Gym 8.roč | Gym 6.roč | Gym 4.roč | SOŠ | SOU | OU | Iné | Spolu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| prihlásení | ||||||||
| prijatí | ||||||||
| % úspešnosti |
| Trieda | ANJ | BIO | BCL | EOR | ETV | HGA | KLE | KKS | MAT | MTE | MAY | MOD | NBV | OBN | OBV |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| PR | 1,8 | 2 | 1,6 | 2,2 | |||||||||||
| 1.A | 2 | 1 | |||||||||||||
| 1.B | 1,4 | 1,8 | 1,6 | ||||||||||||
| 1.C | 1,5 | 1,33 | |||||||||||||
| 1.D | 1,69 | 1,77 | 1,46 | ||||||||||||
| 1.E | 1,5 | 1 | |||||||||||||
| 2.A | 1,57 | 1,86 | 1 | 1,57 | |||||||||||
| 2.B | 1,29 | 1,57 | 1,14 | ||||||||||||
| 2.C | 1,67 | 2 | |||||||||||||
| 2.D | 1,33 | 1 | 1 | ||||||||||||
| 2.E | 1,75 | 1,5 | 1,25 | ||||||||||||
| 2.F | 1,8 | 1,4 | |||||||||||||
| 3.A | 1,2 | 1,6 | 1,2 | ||||||||||||
| 3.B | 2 | 1,67 | 2,33 | 2 | |||||||||||
| 3.C | 1,63 | 1,75 | 1,38 | 1,63 | |||||||||||
| 3.D | 1,33 | 1,67 | 1,67 | 1,33 | |||||||||||
| 3.E | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Trieda | OBM | OSZ | ODK | OVY | ODM | OAO | PTN | PVY | PRB | PPS | PSY | SJL | SPR | SBN | STK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| PR | 2 | 2,2 | 1 | ||||||||||||
| 1.A | 1 | 2,33 | 1,67 | 1 | |||||||||||
| 1.B | 2 | 1,8 | 2 | 1,33 | |||||||||||
| 1.C | 1,33 | 1,5 | 1,67 | 2 | |||||||||||
| 1.D | 1,38 | 1,92 | 1,62 | 1,5 | 1,85 | ||||||||||
| 1.E | 1,33 | 1,33 | 1,5 | 1 | |||||||||||
| 2.A | 2 | 1,71 | 1 | ||||||||||||
| 2.B | 2,43 | 1,71 | 1,29 | 1,29 | |||||||||||
| 2.C | 2,33 | 2 | 1,75 | ||||||||||||
| 2.D | 1 | 1,33 | 1 | 1 | 1,33 | ||||||||||
| 2.E | 1,5 | 1,5 | 1,5 | 1 | |||||||||||
| 2.F | 1,6 | 2,2 | 1,8 | 1,8 | |||||||||||
| 3.A | 2 | 1,4 | 1 | ||||||||||||
| 3.B | 2,67 | 2,33 | 2,33 | 1 | |||||||||||
| 3.C | 1,75 | 2,13 | 1,75 | 1,25 | 2,13 | ||||||||||
| 3.D | 1 | 1 | 1,67 | 1 | 1,67 | ||||||||||
| 3.E | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Trieda | STO | STZ | SRM | SRF | SUR | SYV | TK | TEC | TOP | TEV | VYR | VYW | ZAM | ZOR | ZPV |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| PR | 1,8 | 1,6 | |||||||||||||
| 1.A | 1,33 | 1,33 | 1,33 | 1,33 | |||||||||||
| 1.B | 1,8 | 1,8 | 1,2 | ||||||||||||
| 1.C | 1,67 | 1,17 | 1 | 1,33 | |||||||||||
| 1.D | 1,62 | 1,08 | |||||||||||||
| 1.E | 1,17 | 1,17 | 1 | ||||||||||||
| 2.A | 1,86 | 1,71 | 1 | ||||||||||||
| 2.B | 1,71 | 1,57 | |||||||||||||
| 2.C | 2,67 | 2 | 1,33 | 2,33 | |||||||||||
| 2.D | 1 | 1 | |||||||||||||
| 2.E | 1,5 | 2 | 1 | ||||||||||||
| 2.F | 1,6 | 2,2 | 1,8 | 1,4 | |||||||||||
| 3.A | 1,4 | 1,4 | 1,6 | 1 | |||||||||||
| 3.B | 2,33 | 1 | |||||||||||||
| 3.C | 1 | ||||||||||||||
| 3.D | 1,67 | 1 | |||||||||||||
| 3.E | 1 | 1 |
| Trieda | ZAS | ZZ |
|---|---|---|
| PR | ||
| 1.A | ||
| 1.B | ||
| 1.C | ||
| 1.D | ||
| 1.E | ||
| 2.A | ||
| 2.B | ||
| 2.C | ||
| 2.D | ||
| 2.E | ||
| 2.F | ||
| 3.A | ||
| 3.B | ||
| 3.C | ||
| 3.D | ||
| 3.E |
| Trieda | Počet | Vyznamenaní | Veľmi dobre | Prospeli | Neprospeli | Neklasifikovaní | Správanie 2 | Správanie 3 | Správanie 4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| PR | 5 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 1.A | 4 | 1 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 1.B | 7 | 3 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| 1.C | 9 | 4 | 2 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 |
| 1.D | 15 | 8 | 2 | 3 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 |
| 1.E | 6 | 5 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2.A | 7 | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2.B | 7 | 4 | 1 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2.C | 4 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 2.D | 4 | 3 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 2.E | 4 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2.F | 5 | 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 |
| 3.A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 3.B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 3.C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 3.D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 3.E | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trieda | Počet | Zamešk. hod. | Zam. na žiaka | Ospravedlnené | Ospr. na žiaka | Neospravedlnené | Neosp. na žiaka |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| PR | 5 | 474 | 94,80 | 446 | 89,20 | 28 | 5,60 |
| 1.A | 4 | 260 | 75,58 | 258 | 75,00 | 2 | 0,58 |
| 1.B | 7 | 1030 | 188,60 | 889 | 165,00 | 141 | 23,60 |
| 1.C | 9 | 1807 | 256,04 | 1060 | 161,08 | 747 | 94,96 |
| 1.D | 15 | 2429 | 177,43 | 1914 | 139,91 | 515 | 37,52 |
| 1.E | 6 | 635 | 105,83 | 634 | 105,67 | 1 | 0,17 |
| 2.A | 7 | 486 | 69,43 | 486 | 69,43 | 0 | 0,00 |
| 2.B | 7 | 1150 | 164,29 | 883 | 126,14 | 267 | 38,14 |
| 2.C | 4 | 233 | 63,92 | 192 | 51,50 | 41 | 12,42 |
| 2.D | 4 | 715 | 213,92 | 556 | 170,75 | 159 | 43,17 |
| 2.E | 4 | 255 | 63,75 | 250 | 62,50 | 5 | 1,25 |
| 2.F | 5 | 1765 | 353,00 | 1273 | 254,60 | 492 | 98,40 |
| 3.A | 0 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| 3.B | 0 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| 3.C | 0 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| 3.D | 0 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| 3.E | 0 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Názov | Počet žiakov | Úspešnosť v % | Iný údaj o úspešnosti |
|---|---|---|---|
| Monitor SJL | |||
| Monitor MAT |
| Trieda | Študijný (učebný) odbor | Zameranie |
|---|---|---|
| PR | 9996 0 prípravný ročník | |
| 1.A | 2985 2 cukrárska výroba | |
| 1.B | 3178 2 výroba konfekcie | šitie odevov v odevnej konfekcii |
| 1.C | 4572 2 poľnohospodárska výroba | oprava poľnohospodárskych strojov |
| 1.D | 3686 2 stavebná výroba | murárske práce |
| 1.E | 6491 2 obchodná prevádzka | práca pri príprave jedál |
| 2.A | 3291 2 kožiarska výroba | výroba remenárskeho tovaru |
| 2.B | 3178 2 výroba konfekcie | šitie odevov v odevnej konfekcii |
| 2.C | 4572 2 poľnohospodárska výroba | oprava poľnohospodárskych strojov |
| 2.D | 3686 2 stavebná výroba | murárske práce |
| 2.E | 3686 2 stavebná výroba | stavebné stolárstvo |
| 2.F | 6491 2 obchodná prevádzka | práca pri príprave jedál |
| 3.A | 2985 2 cukrárska výroba | |
| 3.B | 3178 2 výroba konfekcie | šitie odevov v odevnej konfekcii |
| 3.C | 3686 2 stavebná výroba | murárske práce |
| 3.D | 3686 2 stavebná výroba | maliarske a natieračské práce |
| 3.E | 6486 2 opatrovateľská starostlivosť v zdravotníckych zariadeniach a zariadeniach sociálnej starostlivosti |
| Predmet | Ročník | Počet skupín | Počet hodín týždenne |
|---|
| Učebný variant | Trieda | Predmet | Počet hodín v týždni |
|---|
| Pracovný pomer | Počet pedag. prac. | Počet nepedag. prac. | Počet úväzkov pedag. prac. | Počet úväzkov nepedag. prac. |
|---|---|---|---|---|
| TPP | ||||
| DPP | ||||
| Znížený úväzok | ||||
| ZPS | ||||
| Na dohodu |
| počet | nekvalifikovaných | kvalifikovaných | spolu |
|---|---|---|---|
| učiteľov | |||
| vychovávateľov | |||
| asistentov učiteľa | |||
| spolu |
| Trieda | Predmet | Počet hodín týždenne |
|---|
| Ďalšie vzdelávanie | Počet absolventov | Počet študujúcich |
|---|---|---|
| 1.kvalifikačná skúška | ||
| 2.kvalifikačná skúška | ||
| štúdium školského manažmentu | ||
| špecializačné inovačné štúdium | ||
| špecializačné kvalifikačné | ||
| postgraduálne | ||
| doplňujúce pedagogické | ||
| vysokoškolské pedagogické | ||
| vysokoškolské nepedagogické |
| Názov súťaže | Počet žiakov | okr. kolo | kraj. kolo | národ. kolo | medzinár. kolo |
|---|
Projekty, do ktorých je škola zapojená, ich zameranie, stručná charakteristika
A) Dlhodobé B) Krátkodobé C) V školskom roku 2011/2012 boli školou vypracované projekty:Dátum poslednej inšpekčnej kontroly:
Druh inšpekcie:
Ak bola inšpekcia vykonaná v šk. roku 2011/2012, uveďte predmety a oblasti (riadenie, proces, podmienky), v ktorých bola dosiahnutá úroveň:
- veľmi dobrá
- dobrá
- priemerná
- málo vyhovujúca
- nevyhovujúca
- kľúčové pozitívne stránky školy
- oblasti vyžadujúce zlepšenie
V súvislosti so zabezpečením výchovnovzdelávacieho procesu uviesť hodnotenie
- priestorov školy (učebne, odborné učebne, telocvične, ihriská, školská jedáleň a pod.)
- zabezpečenie výučby učebnými pomôckami
- stručnú analýzu súčasného stavu
- potreby a pripravované plány
1. Dotácie zo štátneho rozpočtu na žiakov
...
2. Príspevky na čiastočnú úhradu nákladov spojených s hmotným zabezpečením školy od rodičov alebo inej osoby, ktorá má voči žiakovi vyživovaciu povinnosť
...
3. Finančné prostriedky prijaté za vzdelávacie poukazy a spôsob ich použitia v členení podľa financovaných aktivít
...
4. Finančné prostriedky získané od rodičov alebo zákonných zástupcov žiakov, právnických osôb alebo fyzických osôb a spôsob ich použitia v členení podľa finančných aktivít
...
5. Iné finančné prostriedky získané podľa osobitných predpisov
Oblasti, v ktorých škola dosahuje dobré výsledky:
Oblasti, v ktorých sú nedostatky a treba úroveň výchovy a vzdelávania zlepšiť:
Návrh opatrení:
| Názov záujmového krúžku | Počet detí | Počet skupín | Vedúci |
|---|---|---|---|
| Anglický jazyk | 10 | Mgr. Darina Chmeliarová | |
| Počítačový | 29 | Bc. Jaroslav Uchytil | |
| Spevácko - tanečný | 13 | Ľubomír Gic | |
| Stolnotenisový | 10 | Igor Malinič | |
| Šikovných rúk a výtvarný | 12 | Gabriela Grozaničová | |
| Športový | 26 | Bc. Vladimír Sochanič |
Vypracoval: PaedDr. Jana Kandriková
V Snine, 20. mája 2013
Správa prerokovaná v pedagogickej rade dňa:
Powered by aSc EduPage