Aj známy pedagóg J.A. Komenský povedal: "Nemilovať knihu, znamená nemilovať múdrosť a nemilovať múdrosť, znamená stávať sa hlupákom."
V poobedňajších hodinách sme žiakov oboznámili s internátnou knižnicou. Celý mesiac sme pracovali s knihou v malým skupinách. Čítali sme si rozprávky, recepty a rôzne príbehy. Snažili sme sa zvýšiť a podporiť záujem o literatúru zábavnou a skupinovou formou. Možno sme niektorých inšpirovali k pravidelnému čítaniu.
Mgr. Darina Chmeliarová
