22. apríla sa už tradične na celom svete oslavuje Deň Zeme – významný deň pre našu modrú planétu a pre každého človeka.
Náš Deň Zeme sme začali náučnou prezentáciou a dokumentárnym filmom. Žiaci pokračovali v náučných a výtvarných aktivitách, kvízoch a v tvorbe výrobkov z odpadového materiálu. Oboznámili sa s prírodnými a kultúrnymi bohatstvami nášho okolia.
Žiaci boli snaživí a aktivitami si prehĺbili svoj pozitívny vzťah k ochrane a tvorbe životného prostredia.
